CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą rodzinną, świadczącą usługi consultingowe związane z tematyką inwentaryzacji.
Przygotowujemy, przeprowadzamy i rozliczamy inwentaryzacje rzeczowych składników majątkowych Klienta.
Zarządzamy również majątkiem trwałym, przeprowadzamy prace ewidencyjne na bazie dokumentów źródłowych, obliczamy amortyzacje, uzgadniamy zapisy księgowe, etykietujemy majątek, przygotowujemy likwidacje, a także doradzamy, kontrolujemy oraz szkolimy.

GDZIE DZIAŁAMY?
Działamy we wszystkich sektorach gospodarki według sprawdzonych metod pracy na terenie Polski. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego za każdym razem elastycznie dostosowujemy się do wymagań naszych Klientów.

DLACZEGO JESTEŚMY WYJĄTKOWI?
Naszym głównym atutem jest wykwalifikowany personel, posiadający doświadczenie w obszarze rachunkowości, rozliczeń magazynowych oraz zarządzania majątkiem.
Nasi współpracownicy nie są ludźmi z przypadku – znamy ich od lat, pracowaliśmy razem nie raz, przeprowadziliśmy z sukcesem nie jeden projekt. Ich doświadczenie i długi staż pracy jest w ogromnej mierze podstawą naszego sukcesu i pomyślności każdego projektu.

POCZĄTKI
Pierwszy projekt, który zrealizowaliśmy jako WalterFried, przeprowadziliśmy w 2008 roku. Od tamtej pory dla tego Klienta jesteśmy jedynymi dostawcami usług związanych z zarządzaniem składnikami majątkowymi.

ZARZĄD
Firmę WalterFried reprezentuje obecnie dwoje młodych, aktywnych i kompetentnych przedsiębiorców – Joanna Wargalla (Prezes Zarządu) oraz Rafał Wargalla (Członek Zarządu).

KADRA
Nasi pracownicy to zespół z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu inwentaryzacji, o gruntownej wiedzy w tej tematyce, skrupulatności oraz szybkości w działaniu.
Kadra menedżerska to osoby mające rozległą wiedzę w dziedzinie księgowości i audytu finansowego, z pokaźnym stażem w działach controllingu, księgowości oraz w komórkach inwentaryzacyjnych.

W JEDNYM ZDANIU
WalterFried to połączenie dynamizmu właścicieli z wysokimi kompetencjami i doświadczeniem naszych pracowników i wieloletnich współpracujących.