Przeprowadzenie gruntownej kontroli majątku, łącznie z analizą ewidencji majątkowej, dokumentów źródłowych i zapisów księgowych pozwoli każdemu Dyrektorowi Zarządzającemu na pełny, rzetelny i jasny pogląd na rzeczywistą sytuację majątkową Przedsiębiorstwa. 

Outsourcing inwentaryzacji to najlepszy sposób, żeby zrobić porządek i zapanować nad majątkiem Przedsiębiorstwa. Angażując niezależne i rzetelne osoby z odpowiednią wiedzą i doświadczeniem masz gwarancję pomyślności rzetelnie przeprowadzonej inwentaryzacji.

Inwentaryzacja z WalterFried to nie bezmyślne skanowanie kodów kreskowych, tylko poprawna identyfikacja, dokładny opis i zapis przedstawiający rzeczywisty stan Państwa majątku, a także ustalenie faktycznej przydatności, jak również przejęcie pełnej odpowiedzialności prawnej za poprawność przeprowadzonej inwentaryzacji.

Projekty inwentaryzacyjne przeprowadzamy w systemie ciągłym i okresowym (raz do roku lub co cztery lata), a także gdy zachodzi taka konieczność ad-hoc, np. podczas wdrożenia nowego oprogramowania (SAP, Oracle, SKK oraz programy autorskie), jak również przed lub po fuzjach i transakcjach przejęcia.

Oferujemy usługi inwentaryzacji (m.in. spisy z natury, rozliczenie i wyjaśnienie różnic inwentaryzacyjnych, weryfikację) oraz usługi związane z zarządzaniem majątkiem od strony rachunkowo-księgowej, jak analiza ewidencji majątkowej, zapisów na kontach księgowych, a także doradztwo i szkolenia w zakresie naszego działania.

Nasza oferta zakłada elastyczne dopasowanie się do indywidualnych potrzeb Klienta.

Pracujemy w nienormowanym czasie pracy na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu projektów „objazdowych”, podczas których inwentaryzowaliśmy składniki majątkowe w filiach Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.