WalterFried świadczy usługi na rzecz jednostek indywidualnych, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, a także wielkich międzynarodowych korporacji oraz instytucji państwowych i samorządowych.

Działamy w celu określenia rzeczywistego stanu majątku Klienta, jak również kontroli uczciwości pracowników. Nasze usługi sprawdzają się również przed oraz po sfinalizowaniu się fuzji, przed sprzedażą lub też kupnem udziałów.

Pracujemy także w nienormowanym czasie pracy na terenie całej Polski. Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu projektów “objazdowych”, podczas których inwentaryzowaliśmy składniki majątkowe w filiach Klientów.

Zapewnienie dyskrecji jest jedną z podstawowych zasad naszej wewnętrznej polityki. Wszystkie informacje, które posiedliśmy w związku z przeprowadzaniem projektów u Klientów, stanowią Ich wyłączną własność. Ponadto, w wewnętrznej polityce obowiązuje zakaz wyrażania publicznych opinii na temat sytuacji Klienta oraz jego majątku i poszczególnych jego składników.

Zależy nam na zbudowaniu wieloletnich więzi z Klientami. Z doświadczenia wiemy, że wieloletnie usługi mające na celu zarządzanie składnikami majątkowymi, w tym opiekę ewidencyjną, dają najlepsze korzyści dla naszych Klientów. Dzięki naszej ciężkiej i żmudnej pracy zapracowaliśmy na satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów. Jesteśmy dumni, że każdy z naszych Klientów decyduje się na stałą lub cykliczną współpracę z nami.

Rozumiemy, że każdy Klient ma zróżnicowane potrzeby ze względu na wewnętrzne procedury, branżę, przepisy prawne czy region działania. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, dlatego za każdym razem elastycznie dostosowujemy się do wymagań naszych Klientów. Doświadczeni oraz merytorycznie przygotowani pracownicy identyfikują specyficzne potrzeby branżowe Klienta, przygotowują i skutecznie realizują projekty. Każda inwentaryzacja to dla nas projekt o szczególnym znaczeniu biznesowym.