Księgowość internetowa

Firmy reklamujące się jako dostawcy usług księgowości internetowej, księgowości on-line lub księgowości przez Internet, tak naprawdę oferują – w większości – dostęp tylko do oprogramowania jako narzędzia do samodzielnego wprowadzania danych. W ogromnej większości takich firm te dane nie są analizowane, nie są kontrolowane i nie są sprawdzane pod względem merytorycznym (np. zmian w orzecznictwie podatkowym) przez żadnych specjalistów d.s. rachunkowości i rozliczeń podatkowych.

Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom najmniejszych firm, które rozważają zakup oprogramowania do prowadzenia księgowości internetowej, samodzielne prowadzenie księgowości albo  korzystanie z usług profesjonalnego biura rachunkowego, uruchomiliśmy usługę księgowości hybrydowej.

Bez wychodzenia z domu, odnotowujecie Państwo oszczędność czasu i pieniędzy, a przede wszystkim otrzymujecie Państwo bezpieczeństwo i spokój, który łączy się z korzystaniem z usług profesjonalnego biura rachunkowego, które na czas i zgodnie z najnowszymi przepisami prawa przygotuje wszystkie rozliczenia.

Jaki jest mechanizm działania księgowości hybrydowej?

W skrócie, po Państwa stronie leży przesyłanie nam kopii dokumentów, przechowywanie oryginałów i drukowanie gotowych ewidencji. My bierzemy odpowiedzialność, sprawdzanie dokumentów, księgowania, wyliczenia podatkowe i ZUS, dostarczanie dokumentacji do US i ZUS.

Zapraszamy do kontaktu

tel. 0 696 461 502

biuro@walterfried.pl