Biuro rachunkowe w Warszawie

Biuro finansowo-rachunkowe WalterFried Sp. z o.o. w Warszawie oferuje kompleksowe usługi dla podmiotów gospodarczych w zakresie obsługi rachunkowej, księgowości, administrowania kadrami i płacami oraz kontroli i zarządzania majątkiem przedsiębiorstw.

Obsługujemy spółki prawa handlowego, spółki cywilne, jednoosobowe działalności gospodarcze, a także stowarzyszenia, fundacje, związki zawodowe i wspólnoty mieszkaniowe.

Zapewniamy obsługę m.in.: pełną księgowość, KPIR, rozliczenia z ZUS i US; w tym komplet deklaracji ZUS, VAT, CIT, PIT, bilansu i in. sprawozdań. Oferujemy księgowość internetową w połączeniu z tradycyjnymi usługami.

Oferujemy pomoc w wyborze metody opodatkowania, sposobu płatności zaliczek, przysługiwaniu ulgi inwestycyjnej. Dążymy do optymalizacji wszystkich kosztów. Zależy nam, aby w ramach obowiązujących przepisów, zminimalizować Państwa płatności.

Prowadzimy ewidencje podatkowe, a także sporządzamy i wysyłamy pliki JPK oraz deklaracje podatkowe.

Proponujemy usługi doradztwa gospodarczego oraz usługi windykacji i monitoringu należności. Przygotowujemy analizy i raporty menadżerskie.

Gwarantujemy również bezpieczeństwo bezpieczeństwo danych i dokumentów. Oferujemy dogodne warunki i ceny.

Zapraszamy!